poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Delikatesy ako darček

Pretože na Morave sa robí nie len dobré víno, ale aj jedlo, pripravili sme pre vás vlastnú radu delikates pod značkou Chuť Moravy. Okrem tradičných pochutín ako je paštéta alebo marhuľový džem, hľadáme zabudnuté recepty a tie oprašujeme a tak isto vymýšľame produkty úplne nové. Môžete tak u nás objaviť napríklad svätojánské orechy, chmelíček alebo smrkové želé.

U všetkých delikates sa držíme základnej myšlienky, že hlavná surovina by mala pochádzať z Moravy. Pri výrobe sa samozrejme vyhýbame použitiu akýchkoľvek zbytočných chemických a umelých prísad. Väčšinu surovín vlastnoručne zbierame a delikatesy vyrábame v limitovaných sériách niekoľko stoviek, maximálne tisíc kusov.

Naše delikatesy sú jedinečné

Naše produkty tak nenajdete v žiadnom večšom obchodnom reťazci alebo velkoobchode a u špecialit typu chmelíček, jarné hustopečské mandle, svätojánske orechy alebo smrkové želé pre ich jejich jedinečnosti nenájdete ani im podobné.

Možnosti loga na delikatesách

Na poháriky s delikatesami si sami vyrábame keramické visačky a jsme tak schopní prizposobit ich vašim potrebám. Navrhneme a vyrobíme vám visačku s vašim logom alebo venovaním. Rovnako tak i na ďalšie produkty vieme vkusne umiestniť vaše logo.

Darčekové koše a balíčky

Delikatesy zvyčajne kombinujeme s víny alebo samostatne do darčekových košov a balíčkov. A tu sa tiež ponúkajů dalšie možnosti označení vašim logom.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: