poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Etikety na víno

Etikety na víno

Hoci veľa našich zákazníkov k nám prichádza s požiadavkou na vlastné etikety na víno, zakaždým im položíme rovnakú otázku:
Prečo chcete vlastnú etiketu na víno?
A väčšinou dostaneme podobné odpovede: "Pretože vína s vlastnou etiketou dávame už roky a naši zákazníci (partneri) sú na to takto zvyknutí. A zároveň prepagujeme aj našu firmu."

Je tu ale jeden problém, ktorý často zákazník nevníma. Prerobením pôvodnej etikety, s ktorou si dal vinár prácu aby s vínom korešpondovala a vypovedala niečo aj o jeho charaktere, stráca víno svoju pôvodnú tvár a podľa výskumu znižuje u obdarovaného až o 70% dôveryhodnosť v toto víno.
Preto vždy odporúčame zákazníkovi starostlivo zvážiť, či je pre neho dôležitejšie spojenie darčeka s jeho firemnou identitou alebo to ako bude jeho partner či klient víno vnímať. Ak je to dôraz na značku, nie je čo riešiť a navrhneme a pripravíme vám etiketu na víno podľa vašej predstavy. V opačnom prípade vám odborne poradíme, ako víno vkusne spojiť s vašou značkou iným spôsobom a súčasne zachovať pôvodnú etiketu.

A aké sú iné možnosti ako vlastná etiketa?

Fľašu vína možno opatriť decentnou samolepiacou medailou v zlatom, striebornom alebo farebnom prevedení, keramickou alebo papierovou visačkou, záklopkou na hrdle fľaše s logom alebo napríklad komplimentky umiestnené v darčekovom balení vína. Každá z týchto variant zároveň splní zákonom dané požiadavky na tiché víno a vzhľad fľaše minimálne naruší. Pozrite sa na všetky možnosti nižšie, vrátane ukážok už realizovaných zakáziek.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: