poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Etiketa na víno - fľaša bordó


  • Foto firemní etikety na víno v láhvi typu bordo - etikety na víno od Firemní víno.cz
Foto firemní etikety na víno v láhvi typu bordo - etikety na víno od Firemní víno.cz

Popis etikety na víno - vo fľaši typu bordó

Navrhneme a vyrobíme vám vlastné etikety na víno vo fľaši typu bordó , tak aby ladila s vašou firemnou identitou alebo osobným oznámením (poďakovanie, prianie, výročie) a pritom korešpondovala s darčekovým vínom . Fľaša vína s takto navrhnutou etiketou spĺňa všetky náležitosti tichého vína a stáva sa tak daňovo odpočítateľnou položkou až do výšky 500 Kč bez DPH za kus. Etiketu vám vyrobíme aj v prípade, ak si dodáte vlastnú grafiku.

Ako etikety na víno vyrábame:

Na začiatku od vás budeme vyžadovať vašu predstavu o etikete. Tá, spoločne s logom, poslúži ako základ grafického návrhu, ktorý vám pripravíme. Vo chvíli kedy budete s návrhom spokojní a potvrdíme si ho, začneme výrobu. Etikety na víno tlačíme digitálne na plotru. Ako materiál slúži biela samolepiaca fólia na ktorú následne nanesieme tenkú kryciu vrstvu laminačnej fólie - to aby sa vám etiketa nepoškriabala. Nakoniec ju orežeme na konečný rozmer a môže sa expedovať alebo lepiť.

Ako vám etikety dodáme:

Doba dodania etikiet je od potvrdenia návrhu po doručení druhý  týždeň. Keď si od nás etikety objednáte aj s vínom, je lepenie etikiet automaticky ZADARMO. V prípade, že budete mať víno vlastné a etikety od nás, aj tak vám ich radi nalepíme, len s drobným manipulačným poplatkom na ktorom sa dohodneme.

Parametre:

Kód tovaru:ET023
Rozmer:100x80 mm
Materiál:samolepící fólie
Grafický návrh:19,61 € (návrh ZADARMO u objednávky nad 50 ks s vínem)

Ceny:

Počet kusov Cena za kus * Cena za kus s vínom *
48 - 99 ks 0,53 €
100 - 500 ks 0,38 €
nad 500 ks 0,23 €
* Ceny etikety pouze při objednání společně s vínem . Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: