poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

O nás

Tým Firemní víno.czProjekt Firemnívíno.cz vznikol v roku 2006. Z počiatku sme ponúkali len obmedzený sortiment moravských vín s vlastnou etiketou. Vďaka rýchlo rastúcemu záujmu o vína i ďalší doplnkový sortiment, ako sú krabičky na víno, visačky na víno, dotlače loga a ďalších služieb, sme postupne ponuku rozširovali a reagovali tak na dopyt našich zákazníkov.

V roku 2012 sme usúdili, že nás víno aj práca s ním natoľko baví, že sa jej budeme venovať naplno a založili sme spoločnosť Firemné víno s.r.o. .. Postupne sme tiež rozšírili našu ponuku o ďalšie produkty a služby.  

V tejto dobe u našich zákazníkov získavali veľkú obľubu darčekové balíčky vín v kombinácii s niečím na jedenie. Vzhľadom k tomu, že sme od začiatku spolupracovali výlučne s moravskými vinári, kartonári, stolári a ďalšími dodávateľmi nášho doplnkového sortimentu, začali sme logicky hľadať aj u malých lokálnych výrobcov zaujímavé delikatesy a produkty. Postupne sme tak získali nový sortiment moravských pochutín.

Tieto produkty sme následne spojili pod vlastnú značku Chuť Moravy. Pre tú sme navrhli jednotný dizajn a okrem už spomínaných produktov z rúk menších výrobcov, sme začali sami oprašovať staré a zabudnuté recepty a tvoriť delikatesy vlastné. Prvý z nich boli Svätojánske orechy, ktoré nás vďaka veľkému úspechu len utvrdili v tom, že táto cesta má zmysel. Nasledovali ďalšie špeciality ako Chmelíček, Smrekové želé, Chrústy alebo výrobky z mandlí z jedinečného sadu v Hustopečiach pri Brne.  

V roku 2015 sme sa potom rozhodli pre zmenu názvu spoločnosti na Chuť Moravy s.r.o., ktorá lepšie odráža to čo robíme a ako celú prácu vnímame. 

V súčasnosti (rok 2016) po 10tich rokoch od nášho vzniku pokračujeme v práci na nových delikatesách, stále objavujeme nové vína aj vinárstvo, hľadáme zaujímavé nové produkty do doplnkového sortimentu, najlepšie z rúk našich výrobcov a neustále vylepšujeme naše služby. Po celú dobu našej existencie sa snažíme držať toho, že ponúkame iba produkty prvotriednej kvality a chuti, za ktorými si pevne stojíme. Na prvom mieste ste u nás vždy Vy - náš zákazník, ku ktorému pristupujeme osobne, riešime jeho individuálne potreby a vychádzame vo všetkom maximálne v ústrety.

Ak ešte nepatríte medzi našich spokojných zákazníkov, budeme radi, keď sa nimi stanete a sami sa presvedčíte, že to čo tu tvrdíme nie sú len prázdne slová.