poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Obchodné podmienky

Prevádzkovateľ a kontakt

Internetové stránky www.firemnevino.sk prevádzkuje firma

Chuť Moravy, s.r.o.
so sídlom Havlíčkova 198
Modřice, 664 42

IČ: 29300967
DIČ: CZ29300967

Kontaktovať nás môžete:

 
  • poštou alebo osobne na adrese Havlíčkova 198, 664 42, Modřice
  • telefonicky na čísle +420 549 215 695
  • e-mailom na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • prostredníctvom elektronických formulárov na stránkach www.firemnevino.sk

Doprava

Objednaný tovar vám podľa typu balenia zašleme tým najvýhodnejším dopravcom a to s ohľadom na cenu aj rýchlosť doručenia, alebo prípadné doplnkové služby. Aktuálne spolupracujeme s týmito dopravcami: Geis, Toptrans, Messenger.

Platba

Pokiaľ u nás nakupujete prvýkrát, budeme od vás požadovať platbu za objednávku dopredu, oproti vystavenej faktúre. Ak sa ale stanete našim verným zákazníkom a budete nakupovať opakovane, radi vám tovar dodáme s faktúrou s 14 dňovou splatnosťou.

Termíny dodania

Tovar, ktorý objednáte cca do 15 h a máme ho skladom sa snažíme expedovať ešte v deň objednávky. Ostatný tovar sa snažíme dodať v týchto termínoch:

Do 5 pracovných dní od schválenia grafického návrhu:

  • vína s vlastnými etiketami, medailami, záklopkami alebo papierovými visačkami
  • darčekové balíčky s šerpou na mieru alebo komplimentky


Do 10 pracovných dní od schválenia grafického návrhu:

  • zákazky, ktoré obsahujú keramické visačky
  • obaly na víno s dotlačou loga
  • drevené obaly s gravírovaním


V prípade ďalších služieb alebo požiadaviek si termín dodania dohodneme vždy dopredu.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Aj napriek tomu, že realizáciu zákaziek a expedíciu venujeme maximálnu starostlivosť, sa aj nám niekedy stane (maximálne raz za 10 rokov :)), že urobíme chybu. Pokiaľ na ňu narazíte, bez omeškania nás kontaktujte a my už urobíme všetko pre to, aby sme problém vyriešili čo najrýchlejšie a k vašej maximálnej spokojnosti.
Tiež prosím venujte pozornosť pri preberaní tovaru od dopravcu a v prípade zjavného poškodenia obalu, zásielku nepreberajte a obratom nás kontaktuje.

Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje sú pre nás sväté a nakladáme s nimi iba podľa zákona č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov. Použijeme ich len pre vybavenie vašich objednávok alebo ďalších požiadaviek a nikdy ich neposkytneme nikomu, kto sa nezúčastňuje na zabezpečenie služby. Tak sľubujeme! :)

Ak si neželáte, aby sme vaše údaje po vybavení objednávky uchovávali, napíšte nám to a my ich vymažeme. Na váš e-mail vám tiež niekoľkokrát do roka zašleme našu aktuálnu ponuku a novinky, aby ste ich nemuseli sledovať a niečo neprepásli. Ak by vám táto služba nevyhovovala, môžete sa kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz na konci každého emailu. Ale prečo by ste to robili, že?