poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Visačky na víno

Visačky na víno

Visačky na víno sú vkusnou možnosťou ako umiestniť na fľašu vaše logo bez narušenia pôvodného dizajnu vína.

Keramické visačky

Vlastnoručne si vyrábame keramické visačky, vďaka čomu sme schopní maximálne reagovať na vaše požiadavky a predstavy. Okrem niekoľkých základných tvarov visačiek ako je koliesko, malý, stredný a veľké obdĺžnik, tiež ponúkame možnosť visačky s vlastným tvarom podľa vášho zadania. Súčasťou každej visačky na víno je aj jutový špagátik, ktorý slúži na zavesenie na fľašu. Ako visačku správne zavesiť sa môžete pozrieť na našom videonávodu.

Ďalšie typy visačiek na víno

Okrem týchto keramických visačiek si u nás môžete tiež objednať keramické magnetky a štítky, ktoré sa pripevňujú na podklad pomocou magnetu alebo samolepiacej peny. Ďalší typ visačiek, ktoré ponúkame sú papierové visačky. Okrem možnosti obojstranej potlače a rôznych formátov sú tieto visačky aj lacnejšie.

Aký je postup pri výrobe visačiek?

Ak máte záujem o návrh vlastnej visačky, pošlite nám vaše logo a základnú predstavu. My pre vás vyberieme najvhodnejší tvar a veľkosť visačky a pripravíme vizualizáciu. Pokiaľ sa bude páčiť, pustíme sa do práce. Keramické visačky vám dodáme do 14tich dní, papierové ešte skôr.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: