poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Keramická visačka na delikatese - oválna


  • Foto keramické visaÄky na delikatesy oválné - od Friemní víno.cz
  • Foto keramické visaÄky na delikatesy oválné s kótami - od Friemní víno.cz
Foto keramické visaÄky na delikatesy oválné - od Friemní víno.cz Foto keramické visaÄky na delikatesy oválné s kótami - od Friemní víno.cz

Popis keramickej visačky na delikatesy:

Keramickú visačku na delikatesy oválnu - vyrábame predovšetkým pre naše pochutiny Chuť Moravy. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť využitie visačky na vaše firemné účely spoločne s delikatesami ale aj samostatne.

Pokiaľ si visačku objednáte spoločne s delikatesou (vzťahuje sa iba na poháre), získate od nás visačku za zvýhodnenú cenu a od 200 ks potom ÚPLNE ZADARMO.

Ako visačky vyrábame:

Keramické visačky vyrábame sami, vďaka čomu je možné maximálne prispôsobiť potrebám zákazníka. Zo zaslaného loga, vám pripravíme vizualizáciu visačky a akonáhle návrh schválite, začíname vyrábať. Z keramickej hliny je vykrojený požadovaný tvar, raznicou do neho vytlačená grafika a tá je farbená čiernou farbou. Pred vypálením visačky, je do nej vykrojená dierka pre navlečenie povrázku a dokonale vysušená.

Nasleduje vypálenie keramiky v peci pri teplote 1200 ° C. Po vypálení a schladnutí je navlečený do dierky jutový povrázok a visačka je hotová. Povrázok má optimálnu dĺžku pre všetky štandardné typy vínnych fliaš .

Jak visačky dodáme:

Dodanie do 15tich dní  Visačky dodávame akú súčasť delikates, v prípade požiadavku aj samostatne, balené do zväzkov po 50 ks. 

Parametre:

Kód tovaru:VI006
Rozmery:š.45 x v.35 mm
Materiál:keramika/jutový povrázok

Ceny:

Počet kusov Cena samotnej visačky bez DPH Cena s delikatesou bez DPH
50 - 200 1,4 € 0,75 €
200 - 500 1,06 € ZADARMO
500 a více 0,9 € ZADARMO
* Ceny produktu sú rozdielne podľa toho, či sú objednané spoločne s vínom alebo samostatne. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: