poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Keramická visačka na víno - koliesko


  • Foto keramické visaÄky na víno koleÄka - Firemní víno.cz
  • Foto kulaté keramické visaÄky na víno s kótami - Firemní víno.cz
Foto keramické visaÄky na víno koleÄka - Firemní víno.cz Foto kulaté keramické visaÄky na víno s kótami - Firemní víno.cz

Popis keramickej visačky - kolieska:

Keramická visačka na víno v tvare kolieska je asi najobľúbenejším variantom tohoto typu visačiek. Vďaka svojmu rozmeru a proporciám je vhodná pre väčšinu typov loga a možno tiež doplniť o krátky text, alebo PF.

Ako sa visačky vyrábajú:

Keramické visačky sami ručne vyrábame, takže nie je problém ich prispôsobiť či upraviť podľa vašich požiadavkou. Po zaslaní vášho loga, pripravíme vizualizáciu visačky. Akonáhle ju odsúhlasíte, začneme s výrobou. Visačky sú vyrobené z hrnčiarskej hliny z ktorej je vykrojený požadovaný tvar, pomocou raznice vytlačené logo alebo text a to je zaliate čiernou farbou. Ďalej je do visačky vyrazený potrebný počet dierok k navlečeniu povrázku a visačka musí dokonale preschnúť. Po vyschnutí nasleduje vypálenie vo vysokoteplotnej keramickej peci pri teplote okolo 1200 ° C. Po vychladnutí je na každú visačku navlečený jutový povrázok. Jeho dĺžka je navrhnutá tak, aby sa dal pohodlne zavesiť na všetky štandardné typy vinných fliaš

Ako vám visačky dodáme:

 Dodanie do 15tich dní .Visačky k vám dorazia balené po 50 ks . Ako visačku správne zavesiť na fľašu nájdete v tomto krátkomm inštruktážnom videu.

Parametre:

Kód tovaru:VI001
Rozmery:průměr cca 37 mm
Materiál:keramika / jutový provázek

Ceny:

Počet kusov Cena bez DPH
50 - 150 1,4 €
150 - 500 1,05 €
500 a více 0,9 €
* Ceny produktu se liší podle toho jsou-li objednány společně s vínem nebo samostatně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: