poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Keramická visačka na víno - malý obdĺžnik


  • Foto keramické visaÄky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz
  • Foto okótované keramické visaÄky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz
Foto keramické visaÄky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz Foto okótované keramické visaÄky na víno obdélníkové malé - od Firemní víno.cz

Popis keramickej visačky malý obdĺžnik:

Keramická visačka na víno - malý obdĺžnik má rozmer 55x22 mm a svojou veľkosťou sa hodí skôr pre jednoduché logá horizontálne orientované. Pre textový obsah odporúčame skôr keramickú visačku na víno - veľký obdĺžnik.

Ako visačky vyrábame:

Keramické visačky na víno si ručne vyrábame sami, čo nám dáva široké možnosti prispôsobiť alebo upraviť visačku podľa priania zákazníka. V prvej fáze zo zaslaného loga pripravíme zákazníkovi vizualizáciu visačky. Akonáhle je návrh schválený, začneme s výrobou.  Visačky sú vyrobené z keramickej hliny, z ktorej je vykrojený zvolený tvar, následne raznicou vytlačená požadovaná grafika a tá je farbená čiernou farbou. Aby bola visačka pripravená k vypáleniu, musí do nej byť ešte vykrojená dierka pre navlečenie povrázku a byť dokonale vysušená. Vypaľovanie prebieha vo vysokoteplotnej keramickej peci, pri teplote 1200 ° C. Akonáhle je visačka vypálená a vychladne, navlečie sa do dierky jutový povrázok a je hotovo. Dĺžka povrázku je vhodná pre všetky štandardné typy vinných fliaš.

Ako vám visačky dodáme:

Dodanie do 15tich dní .Visačky sú bežne balené do zväzkov po 50 ks . Návod na správne uchytenie visačky na fľašu nájdete v tomto krátkom inštruktážnom videu.

Parametre:

Kód tovaru:VI002
Rozmery:š.55 x v.22 mm
Materiál:keramika/jutový povrázok

Ceny:

Počet kusov Cena bez DPH
50 - 150 1,3 €
150 - 500 0,9 €
500 a více 0,8 €
* Ceny produktu sú rozdielne podľa toho, či sú objednané spoločne s vínom alebo samostatne. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: