poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Keramická visačka na víno - stredný obdĺžnik


  • Foto keramické visaÄka na víno obdélníkové stÅední - od Firemní víno.cz
  • Foto keramické visaÄka na víno obdélníkové stÅední okótované - od Firemní víno.cz
Foto keramické visaÄka na víno obdélníkové stÅední - od Firemní víno.cz Foto keramické visaÄka na víno obdélníkové stÅední okótované - od Firemní víno.cz

Popis keramické visačky stredný obdĺžnik:

Keramická visačka na víno v tvare stredného obdĺžnika o rozmere 55x28 mm, je vhodná svojím rozmerom a proporciami pre väčšinu typov log a tiež dostatočne priestranná pre krátky text alebo venovanie.

Ako sa keramické visačky vyrábajú:

Visačky na víno vyrábame vlastnoručne, a tým pádom ich vieme ľahko prispôsobiť alebo upraviť podľa priania zákazníka. Keď nám pošlete logo, my obratom pripravíme vizualizáciu visačky a po odsúhlasení návrhu začíname s výrobou. Visačka je vyrobená z keramickej hliny, vykrojením požadovaného tvaru. Raznicou je do nej následne vytlačená požadovaná grafika, ktorá je farbená čiernou farbou. Po vykrojení okrúhlej dierky slúžiace na navlečenie jutového povrázku je visačka pripravená a musí sa dokonale vysušiť. Akonáhle je suchá, presunie sa do vysokoteplotnej keramickej pece, kde je vypálená pri teplote okolo 1200 °C. Po vychladnutí visačky je opatrená jutovým povrázkom. Jeho dĺžka je prispôsobená pre všetky štandardné typy vinných fliaš

Ako vám visačky dodáme:

Dodanie do 15tich dní  Visačky balíme bežne do zväzkov po 50 ks . Návod na správne uviazanie visačky na hrdlo fľaše nájdete v tomto krátkom instruktážnom videu.

Parametre:

Kód tovaru:VI003
Rozmery:š.55 x v.28 mm
Materiál:keramika / jutový povrázok

Ceny:

Počet kusov Cena bez DPH
50 - 100 1,3 €
150 - 500 0,9 €
500 a více 0,8 €
* Ceny produktu sú rozdielne podľa toho, či sú objednané spoločne s vínom alebo samostatne. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: