poslať dopyt zavolejte nám menu Vyhľadaj

Keramická visačka na víno - veľký obdĺžnik


  • Foto okótované keramické visaÄky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz
  • Foto keramické visaÄky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz
Foto okótované keramické visaÄky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz Foto keramické visaÄky na víno obdelníkové velké - od Firemní víno.cz

Popis keramickej visačky - veľký obdĺžnik:

Keramickú visačku na víno - veľký obdĺžnik, možno vďaka svojmu rozmeru 75x28 mm využiť okrem umiestnenia loga  tiež veľmi dobre pre krátke texty, venovanie a priania.

Ako visačky vyrábame :

Všetky keramické visačky na víno vyrábame sami, ručne. To nám dáva možnosť je maximálne prispôsobiť vašim požiadavkám. Po zaslaní loga, vám pripravíme vizualizáciu visačky . Akonáhle návrh schválite, začíname vyrábať. Z niekoľko milimetrovej vrstvy keramickej hliny je vykrojený zvolený tvar, do neho raznicou vytlačená požadovaná grafika a tá je farbená čiernou farbou. Kým príde visačka do pece na vypálenie, musí do nej byť ešte vykrojená dierka pre navlečenie povrázku a dokonale preschnúť.

Samotné vypaľovanie prebieha pri teplote 1200 ° C vo vysokoteplotnej keramickej peci. Po vypálení a vychladnutí visačky je navlečený do dierky jutový povrázok a môže sa expedovať. Dĺžka povrázku je zvolená univerzálne pre všetky štandardné typy vínnych fliaš..

Ako visačky dodáme:

Dodanie do 15tich dní . Visačky zabalíme do zväzkov po 50 ks alebo v prípade záujmu navlečieme na fľaše s vínom. Návod na správne navlečenie visačky na hrdlo fľaše nájdete v tomto krátkom instruktážnom videu.

Parametre:

Kód tovaru:VI004
Rozmery:š. 75 x v. 28 mm
Materiál:keramika/jutový povrázok

Ceny:

Počet kusov Cena bez DPH
50 - 150 1,4 €
150 - 500 1,05 €
500 a více 0,9 €
* Ceny produktu sú rozdielne podľa toho, či sú objednané spoločne s vínom alebo samostatne. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Ukážky niektorých realizácií

Tiež odporúčame: